czwartek, 25 czerwca 2009
Najciemniej jest pod latarnią, czyli jak zarobić na dietach będąc grubasem?

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Świat obiegła właśnie fotografia Jackie Cox, która zarobiła grubą kasę na LighterLife - planie dietetycznym, który budził liczne kontrowersje i krytykę. Zarzucono mu poważne konsekwencje dla zdrowia odchudzających się osób oraz zachwalanie diety niezgodnymi z prawdą długoterminowymi efektami diety. Gruba kasa zrobiona na diecie wpłynęła zapewne na wygląd Jackie Cox, która w związku z opublikowanym zdjęciem stała się obiektem kpin.

poniedziałek, 08 czerwca 2009
Spanie nago - najprostszy zabieg odchudzający

Artykuły, newsy, informacje, plotki, wiadomości, recenzje, opisy, porównania

Dzisiaj mamy dla was ciekawy artykuł o tym, że spanie nago to bardzo dobry, choć nie spopularyzowany sposób na odchudzanie. O co w nim chodzi? Dlaczego spanie bez ubrania ma właściwości odchudzające? Zobacz koniecznie.

czwartek, 04 czerwca 2009
Jak się wysypiać i co zrobić jak nie możemy zasnąć - porady

Artykuły, informacje, teksty, newsy, porady, zestawienia, porównania

Mamy dla was dzisiaj świetne porady dotyczące jakości snu. Zastanawiasz się w jaki sposób zapewnić sobie dobry wypoczynek i dobrze spać? Co zrobić, żeby w nocy w pełni zregenerować organizm? Skorzystaj z tych wskazówek!

10 rad dla poprawienia jakości snu (według serwisu Shine):

czwartek, 23 kwietnia 2009
Dieta kapuściana - najgorsza dieta na świecie
Według Centrum Diet i Fitnessu Uniwersytetu Duke'a w USA najgorszą dietą na świecie jest dieta kapuściana. Stosując dietę kapuścianą traci się na wadze, ale faktyczna warstwa tłuszczu wcale nie maleje. Zmniejsza się za to poziom wody w organizmie, co sprawia, że efekt jojo jest murowany. Informacje podał serwis fit.pl

Dieta kapuściana

Książka Dieta kapuściana

czwartek, 16 kwietnia 2009
Jak stracić na wadze? Z Daily Plate to proste!
Dla wszystkich, którzy chcieliby zrzucić zbędne kilogramy znaleźlismy świetny serwis - Daily Plate. Dzięki tej stronie możemy kontrolować kalorie, które pochłaniamy i spalamy, prowadzić "pamiętnik" naszej diety, ustalać i realizować cele naszej strategii odchudzania.

Polecamy! Daily Plate

The Daily Plate

The Daily Plate

czwartek, 09 kwietnia 2009
Nicole Scherzinger nie wierzy w diety
Gwiazda zespołu The Pussycat Dolls, Nicole Scherzinger wyznała, że nie wierzy w diety. Informację zaczerpnęliśmy ze strony fit.pl.

Nicole Scherzinger

Nie ma się co dziwić, gwiazda nie musi się odchudzać - po pierwsze dlatego, że powodzenie ma zagwarantowane, niezależnie od wagi, po drugie, występy sceniczne pozwalają jej spalać tyle, że nie musi jakoś szczególnie zdrowo się odżywiać. Podobno w trakcie jednego koncertu traci około 2,5 kg!

wtorek, 31 marca 2009
Dieta Cię postarza!
Najnowsze badania dowodzą, że dieta i odchudzanie mają negatywny wpływ na wygląd - postarzają. Według naukowców strata niecałych pięciu kilogramów, czyli mniej więcej zmniejszenie się o jeden rozmiar, dodaje nam wizualnie około 4 lat życia! Szczegóły

Old woman
Najdziwniejsze diety świata
Znaleźliśmy ciekawą listę najdziwniejszych diet, jakie kiedykolwiek stosowano. Niektóre przerażają, inne śmieszą, wszystkie ciekawią :)

  • Dieta żująca (The Chewing Diet) - wymyślił ją Horace Fletcher, a polega na tym, że jedzenie należy przeżuwać aż do uzyskania płynnej konsystencji (każdy kęs powinien być przeżuty ponad 32 razy, co powinno trwać około 30 sekund). Brzmi obrzydliwie, ale podobno Fletcher schudł dzięki takiej diecie ponad 20 kilogramów w cztery miesiące!
  • Dieta tasiemcowa (The Tapeworm Diet) - jesz za dwoje? To niech Cię będzie dwoje - spraw sobie tasiemca w żołądku. I wszystko jasne...
  • Dieta Śpiąca Królewna (The Sleeping Beauty Diet) - śpiąc nie jesz, nie jedząc chudniesz, wniosek jest prosty.

Więcej ciekawych diet znajdziecie tu. Powodzenia!